Price of Oranges87Find the unit rate ofthe price per orange.Price ($)$25 oranges$[3]1 orange2Give your answer asa decimal.01 2 3 4 5 6 7 8 9Number of Oranges

Price of Oranges87Find the unit rate ofthe price per orangePrice 25 oranges31 orange2Give your answer asa decimal01 2 3 4 5 6 7 8 9Number of Oranges class=